Komendantem Hufca ZHP „Piast” Poznań – Stare Miasto im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 jest pwd. Andrzej Robaczewski.

W skład komendy Hufca wchodzą:

  • pwd. Anna Tomkowiak – z-ca komendanta ds. programu i pracy z kadrą
  • phm. Błażej Misiorny – skarbnik Hufca
  • pwd. Maria Ptak – instruktor ds. komunikacji
  • phm. Martyna Maciejewska – namiestniczka zuchowa
  • pwd. Aleksandra Pawlak – namiestniczka harcerska
  • pwd. Grzegorz Tomkowiak – członek komendy

Dyżury komendy hufca

Adres
ul. Za Cytadelą 121, pokój 102
Terminy dyżurów
W trakcie pandemii kontaktujemy się online.
Sprawdź terminy w kalendarzu.
Nieczynne
w święta, lipcu oraz sierpniu

Dane kontaktowe

pwd. Andrzej Robaczewski
andrzej.robaczewski@zhp.net.pl
pwd. Maria Ptak
maria.ptak@zhp.net.pl
phm. Jakub Tacik
jakub.tacik@zhp.net.pl
phm. Błażej Misiorny
blazej.misiorny@zhp.net.pl
phm. Martyna Maciejewska
maciejewska.martyna@zhp.net.pl
pwd. Anna Tomkowiak
anna.tomkowiak@zhp.net.pl
pwd. Aleksandra Pawlak
aleksandra.pawlak3@zhp.net.pl