Biwak instruktorski 2023
8 maja 2023


Kolejny rok i kolejny biwak instruktorski za nami!

W dniach 17-19 marca kadra hufca Piast spotkała się po raz kolejny, jak co roku na biwaku instruktorskim. A jak było? Było super! Taki biwak to świetna okazja, żeby się spotkać, poplotkować i dobrze spędzić czas, jako środowisko instruktorskie.

W tym roku wylądowaliśmy na słonecznych Hawajach, gdzie przeżyliśmy kilka niezapomnianych przygód. Komisja Stopni Instruktorskich przygotowała dla uczestników zajęcia o tym, jak pisać próby przewodnikowskie, ale nie byle jakie – tylko takie, które będą najlepsze. Ponadto, Nasze Namiestnictwa miały też trochę czasu dla siebie, bo to jednak ciągła praca i zawsze jest, co robić. Chętni mogli skorzystać również z zajęć kształcących o komunikacji oraz takich, które zaraziły co niektórych miłością do przyrody. Całość, oczywiście, zwieńczyła Gala Mistrzów Piasta, bez której biwak instruktorski nie mógłby się odbyć i nie byłby taki sam.

Szczególnie gratulujemy zwycięzcą tegorocznego plebiscytu instruktorskiego. Swoim uśmiechem i zaangażowaniem nieraz udowodnili, że zasługują na to wyróżnienie!

  • W kategorii Haumea zwyciężyła phm. Anna Tomkowiak
  • W kategorii Pele zwyciężyła pwd. Asia Sztanka
  • W kategorii Hi’iaka zwyciężyła phm. Anna Tomkowiak
  • W kategorii Nu’u zwyciężyła phm. Jagoda Janowska
  • W kategorii Kane zwyciężyła pwd. Nell Sypniewska

Wszystko, co dobre to się szybko kończy, trzeba było wrócić ze słonecznych Hawajów i nie pozostaje nam nic innego, jak czekać cały rok na następne takie wydarzenie.

Instruktorzy podczas hawajskiej gali Plebiscytu Instruktorskiego Hufca PIAST
Zobacz także