Zlot Hufca z okazji 110-lecia Harcerstwa Staromiejskiego
26 kwietnia 2023


Czuwaj!

Zlot już niedługo zatem zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami:

Ważne informacje:

  • Termin wpłat dla uczestników zlotu (harcerzy i zuchów) mija w środę 17 maja. Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat zgodnie z instrukcją znajdującą się w informatorze.
  • Prosimy o zapoznanie się z rzeczami potrzebnymi do zabrania na Zlot, które można znaleźć w punkcie 7. informatora.
  • Do informatora trafił punkt 8. Zadanie przedzlotowe. Drużynowi – zapoznajcie się z nim i zrealizujcie czekające was wyzwanie w jednostkach!
  • Dokładny plan – godziny i środki transportu jak macie przyjechać mogą ulec zmianie w stosunku do harmonogramu w informatorze. O zmianach będziemy was na bieżąco informować.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z druhem komendantem pwd. Andrzejem Robaczewskim lub osobami odpowiedzialnymi za poszczególne kwestie (sprawdź w informatorze, kto jest odpowiedzialny za co!).

Changelog Informatora:

  • [20.05.2023, 23:42] Zmiana niedzielnego planu dnia
  • [17.05.2023, 17:04] Zmiana punktu 7. Rzeczy do zabrania – dodanie brakujących informacji, uaktualnienie harmonogramu – ujednolicenie czasu posiłków i drobne zmiany godzinowe, dodanie brakujących organizatorów w punkcje 2., zmiana terminu wpłat na 17.05 w punkcie 5. Zgłoszenia.
  • [1.05.2023, 0:22] Zmiana punktu 5. Zgłoszenia. Uzupełnienie informacji na temat zgłoszeń instruktorów i gości. Dodanie punktu 8. Zadanie przedzlotowe.
  • [28.04.2023, 12:03] Usunięcie punktu uczestnicy – przeniesienie informacji do punktu 1. Podstawowe informacje. Dodanie punktu 5. Zgłoszenia wraz z informacjami na temat zapisów. Poprawienie punktu 2. Organizatorzy Zlotu Hufca – dodanie brakujących członków i aktualizacja funkcji.
  • [27.04.2023, 23:34] Opublikowanie pliku
Zobacz także