Wielkopolski wZlot Wędrowników
24 stycznia 2015
Mistrzowie pasji, pasja mistrzostwa.
Już po raz PIĄTY!
13-15 marca 2015 w stolicy Wielkopolski
RUSZYŁY ZAPISY!
Wielkopolski wZlot Wędrowniczy to wydarzenie w wędrowniczym świecie o ugruntowanej pozycji, które jest organizowane już po raz piąty.
Tegorocznej edycji przyświecają hasła wpisane w symbolikę polan wędrowniczej watry
–> SŁUŻBA
–> WĘDRÓWKA
–> WYCZYN
Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jakie możliwości oferuje metodyka wędrownicza w samorozwoju każdego wędrownika. Wszystkie zajęcia, które odbędą się podczas jednego marcowego weekendu, mają pokazać jak prawidło pracować z metodyką wędrowniczą w drużynie albo patrolu, i jakie możliwości stoją przed każdym wędrownikiem.
Podział poszczególnych bloków programowych w piątek i sobotę według polan wędrowniczej watry ma za zadanie zapoznać wędrowników z tym, co się kryje pod nieco pompatycznie brzmiącymi hasłami służby, wędrówki, wyczynu oraz wskazać, w jaki sposób można ułożyć swoją indywidualną próbę na stopień Harcerza i Harcerki Rzeczypospolitej.
Po więcej informacji zajrzyj na ich stroną www lub na Facebook’a.
a tak było w zeszłym roku we Wrześni
/zdjęcia pochodzą ze strony https://www.facebook.com/wZlot/timeline/



